بيماري بد بواسير

درمان هاي مختلف هموروئيد

هموروئيد با روشهاي مختلفي درمان ميشود كه مبحث درمان بواسير خود يك كتاب است .

1- روش جراحي كه در مواردي براي درمان بواسير بكار ميرود حتما بايد در بيمارستان و تحت بيهوشي عمومي و يا اسپاينال صورت گيرد و در موارد پيشرفته بكار ميرود و مراقبت بعد از عمل طولاني مدت دارد .

2-روش درمان با حلقه لاستيكي يا رابربند  كه اين روش براي مواردي بسيار موثر است . ولي براي مواردي كه توده هاي هموروئيدي داخلي باشد زيرا در داخل مقعد اعصاب حسي كمتري نسبت به خارج مقعد دارد و اگر در هموروئيدهاي خارجي بكار رود ممكن است توام با  درد شديد باشد.

3-درمان با روش داپلر : كه با دستگاه مخصوص ابتدا شريان يافت ميشود سپس اين شريان بسته ميشود و در مرحله بعد وريد بسته ميشود . اين روش در عمل كار ساده اي نيست و پيدا كردن شريان و بستن ان بخوبي صورت نميگيرد و نهايتا همان روش رابر بند ( حلقه لاستيكي )ميشود  اين روش هم براي توده هاي بيروني كارآيي ندارد .

درمان بواسير با ليزر :
اين روش امروزه بسيار متداول شده زيرا در مقايسه با ساير روشها بسيار ساده تر كم هزينه تر و كم عارضه تر است و نيازي به بستري شدن در بيمارستان ندارد ( البته در مواردي كه شخص بيمار بسيار حساس است و بيهوشي عمومي خواست بيمار است  كار ساده تر ميشود ) دوران نقاهت بعد از عمل كوتاه تر است . روش درمان با ليزر با گاها با ساير روشهاي درمان توام ميكنند  كه خود اينجانب از بانيان اين كار بوده ام مثل توام كردن اين روش با رابر بندينگ  ( حلقه لاستيكي ) و فريزينگ  كه همان يخ زدگي است كه ممكن است در مواردي نتيجه بهتري بدهد ولي اصل درمان همان ليزر است

.  لازم است توضيح داده شود كه در اغلب مراكز درمان بواسير با ليزر از روش سوزاندن يعني كوتريزاسيون استفاده ميشود ولي اين حقير با دستگاه بسيار پيشرفته اي كه در اختيار دارم از روش كواگولاسيون و بصورت زير مخاطي هموروئيد را درمان جراحي ميكنم  . اين دستگاه با فيبر ليزر راديال شيرينكيج كار ميكند يعني در زير مخاط ميرود و توده هموروييدي را عروقش را از بين ميبرد و در نتيجه توده هموروئيدي محو ميگردد.


برچسب: بواسير،درمان بواسير،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۳:۲۱:۴۴ توسط:ميترا سلامت موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
طراحی سایت
طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی
www.webcando.ir

تابلو سازی
خدمات تابلو سازی پرکاس
perkasco.com

درمان بواسیر
درمان بواسیر با آخرین متد
clinicdarman.com/بواسیر-هموروئید/درمان-بواسیر/

شبیه ساز پرواز
خرید تجهیزات پرواز و شبیه سازی
www.irfly.ir

درمان هموروئيد با لیزر
درمان بواسیر با لیزر و هموروئید
clinicdarman.com/بواسیر-و-هموروئید/جراحی-هموروئید/

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی و منزل چید فرم
www.chidform.com/

نمای چوب
ترمووود و چوب نمای شرکت بریج
www.bridgeco.ir/

شقاق چیست
همه چیز درباره شقاق
www.darmancolorectal.com/fissure

فیشر
همه چیز درباره فیشر
www.darmancolorectal.com/fissure


طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
www.webcando.ir/web-design/marketing-site-design.html